Masáž horkými mušlemi

    Masáž horkými mořskými mušlemi  pochází z exotického tichomoří. Jedná se o novinku mezi masážemi. Tento rituál spojuje léčebný účinek cíleného prohřívání a energetické masáže. Jedná se o luxusní ošetření těla s výrazným energetickým účinkem na tělo a mysl. Unikátnost masáže horkými mušlemi spočívá v síle tepla a dotyku.

     Sálající teplo z mušlí ohřívá pokožku, uvolňuje zatuhlé svalstvo a energetické bloky v těle. Důkladné prohřátí svalstva napomáhá odstranit bolesti zad a šíje. Rytmická masáž navozuje harmonii a klid, tak důležitý pro odstranění únavy, celkového napětí a regeneraci. Zlepšuje se koncetrace, napomáhá při úpravě spánku, stimuluje krevní oběh a lymfatický systém. Tělo tak lépe přijímá blahodárné účinky panenského kokosového oleje.

  Při terapii se používají mořské mušle, panenský kokosový olej, vše dovezené z oblasti jihovýchodní Asie a Tichého oceánu.Tato uvolňující relaxační masáž horkými mušlemi spojená s peelingem celého těla je velmi vhodná jako dárek především pro ženy všech věkových kategorií.

 Masáž lze rozdělit na masáž zad, nebo celého těla dle vlastního výběru. Také lze použít peeling, nebo masáž provést bez něj.

 

Ošetření celého těla horkými mušlemi zahrnuje:

  • cukrový peeling celého těla

  • úvodní tlakovou masáž

  • masáž celého těla horkými mušlemi (s vyjímkou obličeje)

Kontraindikace stejné jako u lávových kamenů viz. výše