Celotělový peeling

 Celotělový peeling byl používán a velmi chválen již v dávných dobách a nic se na tomto zázraku nezměnilo dodnes. Počínaje 30. rokem života se výrazně zpomaluje aktivita pleťových buněk, pokožka je bledá, unavená, bez lesku a vypadá starší. Díky peelingu budou póry Vaší pokožky osvobozeny od odumřelých buněk, pleť bude vypnutá, vyhlazená a struktura pleti bude hladší na povrch, zářivější a jemná na dotyk.

   Pravidelnou aplikací peelingu dopřejete své pleti důkladné vyčištění, vyhlazení a zajistíte jí svěží a zářivý vzhled. Peeling navíc zlepší prokrvování pokožky, pomůže regeneraci vrchní vrstvy kůže a dokonale pokožku připraví na další péči.V nejspodnějších vrstvách pokožky uzrávají nové buňky pokožky, které se chtějí dostat na povrch, ale na své cestě často odumírají a pokožka se začíná pomalu, nerovnoměrně odloupávat. Proto je dobré tomuto procesu pomoci. Nepřekonatelným pomocníkem s okamžitým efektem je peeling.

Druhy a nabídka peelingů:

 

Solný peeling

Základní ingrediencí pro solný peeling je Himalájská sůl - růžová. Sůl je jedinečná pro svůj vyvážený obsah 84 dobře využitelných minerálních látek a stopových prvků v panenské podobě. Je těžena v jednom z nejstarších přírodních zdrojů na zemi, jižně od Himaláje. Tato sůl je 540 milionů let stará a jedinečně panensky čistá. Je ručně těžena, omývána a sušena na slunci. Pro peeling je spojena s panenským za studena lisovaným slunečnicovým olejem, který zároveň okamžitě poskytuje pokožce velmi cenný vitamín E. Solný peeling je fyzickou očistou nejen pro tělo a pokožku, ale také působí na energetické tělo. Tímto dochází i k očistě od negativních energií na těle člověka. 

 

 

Cukrový peeling

Objevte tajemství krásné pokožky! Přirozenou očistou pomocí cukrového peelingu docílíte úžasných výsledků. Krystalky čerstvé cukrové třtiny z kůže odstraňují mrtvé buňky, čistí a otevírají póry. Cukrová třtina též obsahuje přírodní kyseliny AHA (alfa-hydroxylové kyseliny), které kůži omlazují. Za studena lisovaný panenský olej z kokosu  následně pokožku hluboce hydratuje a vyživuje.

Kokosový peeling

Luxusní kokosový krémový tělový peeling obsahuje kokosové máslo s nadrcenými kousky pravého kokosu, které jemně odstraní zbytky odumřelých kožních buněk, pročistí póry a omladí pokožku. Kokosové máslo obsahuje vitamíny a extrakty, které pleť hluboce hydratují, vyživují a současně i rozjasňují a tónují.

Navíc zde se uplatní i čichové vjemy, neboť jemné aroma kokosu je velmi příjemné.

Sem můžete vložit nový nebo přetáhnout existující obsah.

Pro nápovědu jak začít klikněte zde