Čokoládová olejová masáž

 

Masáž čokoládovým olejem je levnější variantou masáže pravou čokoládou. I tak se však řadí mezi luxusní, velmi příjemné a hluboce relaxační procedury.  Tato kůra spojuje hluboký odpočinek, jemné tahy báječné relaxační masáže a použití špičkového masážního prostředku v jedinečný regenerační celek působící na všechny smysly Vašeho těla. Zpomaluje proces předčasného stárnutí, detoxikuje, vyhlazuje a dokonale regeneruje pokožku. Čokoládová masáž patří k výjimečným terapiím, uvolňuje namožené svalstvo a navozuje pocit dobré nálady a spokojenosti.

 

Před samotnou masáží je proveden peeling čokoládovým olejem drenážními rukavicemi cca 15 min. Ten má za úkol odstranit odumřelé kožní buňky a připravit tak pokožku pro vstřebávání kvalitních složek z čokoládového oleje. Olej je mírně zbarvený, proto je po masáži možnost osprchování, nebo nechat vstřebat důležité látky z mandlového oleje a kakaa do kůže. Doba trvání masáže je přibližně 1.5 hodiny. 

 

Výhodou masáže čokoládovým olejem je fakt, že se dá použít na celém těle, na rozdíl od luxusnější masáže pravou čokoládou která se zpravidla provádí pouze na zadní části těla. Lze ji tedy rozdělit do fragmentů - záda, šíje, horní a dolní končetiny. Celotělová masáž touto technikou však představuje nezapomenutelný zážitek.