Důležité informace

Z důvodu pandemie covid 19 sledujte prosím průběžně informace. Nechoďte na masáže pokud máte jakékoliv náznaky nemoci covid 19, rýma, kašel, necítíte se dobře. 

Chráníte nejen svoje zdraví, ale i moje.

 

Dárkové poukazy: platnost dárkového poukazu je jeden rok.

 

 

Prosím čtěte ke každé masáži vždy Kontraindikace.

 

Pokud se mi nemůžete dovolat, je to z důvodu většinou právě probíhající masáže a zvuk mobilu mám vypnutý. Zanechte mi prosím krátkou sms zprávu. Ozvu se vám. Je to pro mne přehlednější, než obvolávat zmeškané hovory večer po pracovní době.

 

Na masáž by jste měli přicházet s tím, že tento čas je jen pro vás.Mobilní telefony pro tento čas prosím vypněte, aby vás nerušili. Pokud to bude nutné, samosebou jej můžete mít zapnutý.

Masáže, které provozuji a technika, kterou při své práci používám jsou v souladu s certifikáty z kurzů, které jsem absolvovala. V mé praxi nenajdete 20 minutovou masáž dané části zad, neboť tělo z pohledu východní medicíny je vždy bráno jako celek. Proto při masáži, např. čínské jsou masírována celá záda. Neprovozuji ani masáže, které se praktikují ve zdravotnických zařízeních.

Pokud máte zdravotní problémy:

epilepsii, vysoký krevní tlak, diabetes, alergie, nádorová onemocnění, plísně na chodidlech, léčíte se Warfarinem či jste jen běžně nachlazení měli by jste mne vždy informovat před masáží.

Po masáži je vhodné zvýšit příjem tekutin, ve formě čisté vody či bylinného čaje. Měl by následovat odpočinek, pokud vám to časové možnosti dovolí.

Tělo se po masáži detoxikuje a dochází k odplavování toxinů z těla. Proto je důležitý příjem tekutin.

        Děkuji Vám za přečtení důležitých informací a budu se na Vás těšit. :-)

        zdravotní sestra: Věra Mácová