Relaxační masáž nohou

     Dopřejte svým unaveným svalům na nohou i chodidlech svůj čas pro uvolnění a relaxaci. Nohy jsou opomíjenou oblastí v masážích. Většinou hledáme úlevu od bolestí v zádech masáží zad, ale už málokdo si spojí, že správně provedená masáž nohou uleví zpětně i zádům.

    Nohy jsou zatěžované nejen při stání v pracovním procesu, ale i při sezení, kdy dochází k otokům nebo pocitu těžkých nohou.

    Vzpomeňme, jak je příjemné po náročném dni přijít domů a dát si nohy " nahoru " a jak příjemné je,pokud se najde ještě někdo, kdo nám nohy alespoň promačkal....

                                   Právě pro vás je určena relaxační masáž celých nohou včetně peelingu. 

     Nejprve je proveden solný peeling himalájskou solí, který odstraní odumřelé buňky kůže i zhrublou kůži na ploskách a patách chodidel. Zároveň tato sůl působí detoxikačně .Po peelingu nástává vytoužená relaxační masáž nohou jalovcovým olejem. Masážní tahy jsou podobné lymfatickým, dochází tedy k odtoku lymfy, která se jak při stání, tak sezení hromadí v okolí kotníků a lýtek. Na  ploskách chodidel je provedena reflexní terapie.

      Masážní olej s vysokým obsahem jalovcové silice je již po generace využíván pro své účinky na pohybový aparát. Aktivuje lymfatický systém, čímž napomáhá odstraňovat ze svalů toxické a odpadní látky. Tím aktivně působí proti křečím, zrychluje regeneraci, používá se při revmatismu a dně. Jalovec má navíc desinfekční účinek na pleť. Pomáhá proti nespavosti, bolestem hlavy a depresím.

 

Indikace byliny:

při bolestech svalů

proti svalové únavě

proti revmatismu a dně

otoky nohou (tzv. těžké nohy)