TianDe

 

Společnost TianDe - Představuje unikátní kolekci kosmetiky vyráběné tradičními postupy čínské medicíny s využitím nejnovějších vědeckých úspěchů a pokročilé technologie. Úspěch společnosti zaručuje nejvyšší kvalita kosmetiky za úžasné ceny.

Kosmetika TianDe se od ostatních kosmetických produktů výrazně liší tím, že má silný zdravotní efekt, a to nejenom na pokožku, ale na celý lidský organismus. Účinnost produktů je téměř okamžitá.

Při výrobě produktů firmy TianDe se využívají pouze vysoce kvalitní suroviny - Rostliny, které jsou pěstovány v přírodních podmínkách, v ekologicky čistých oblastech Číny a Tibetu, a jsou vybírány speciálně vyškolenými lidmi v určitých obdobích podle lunárního kalendáře. I voda používaná v kosmetice, se získává z minerálních pramenů a hlubokého moře.

Každý výrobek TianDe má ve svém složení jen vzácné přírodní ingredience z léčivých rostlin: ženšen, zázvor, lotos, laminaria, éterické oleje z ylang ylangu, jasmínu, rozmarýnu, mandlí, unikátní složky živočišného původu ovčí placenta, hadí tuk, žraločí chrupavka, kolagen, minerály: perly, zlato, stříbro, křemík.

Výsledek použití produktů TianDe je srovnatelný s terapeutickou léčbou

 


 
více na webu:
https://tiande.ru/cz/catalog/wellness/