Kokosový rituál

Nechte se unášet a hýčkat na vlnách jemných tahů kokosovými měšci. Masáž je prováděna panenským kokosovým olejem, teplými nahřátými měšci. Zároveň je pokožka celého těla vyživována kokosovým mlékem, který se uvolňuje skrz jemné plátno měšců.Vaše pokožka bude po této proceduře nádherně provoněná, hydratovaná a vyživená olejem, který má nejbližší složení lidské kůži.

 

Nejdříve vás čeká peeling celého těla kokosovým cukrem, který je velmi jemný a příjemný na tělo. Po osprchování vás čeká již samotná masáž, kdy je kůže připravena přijmout to nejlepší z kokosového oleje.

Tahy jsou dlouhé a příjemné, vedeny po meridiánech - energetických dráhách podle čínské medicíny.Není proto divu, že po této proceduře se budete cítit jako znovuzrozeni.

Přecházející teplo z nahřátých měšců uvolňuje napětí svalů, tenzi a zároveň rozproudí lymfatický systém. Do kokosového oleje se zase skrz pokožku vstřebávají toxiny z celého těla. Masáž je tedy zároveň detoxikační., dle ajurvédy.

Po masáži je celé tělo ošetřeno kokosovým máslem, které završí emoční prožitek z příjemné vůně.

Dokončení celé procedury je zakončeno přiložením lávových kamenů na zharmonizování a doznění relaxace v klidu za zvuků relaxační hudby.

Na tuto proceduru je potřeba si vynahradit 2 hod, aby jste neodházeli ve spěchu. Je vhodné si po této proceduře již naplánovat i klid v domácím prostředí.Proto je vhodné se na tuto proceduru objednávat v podvečerních hodinách.